DOPRAVA Zdarma při zakoupení produktu z řady SheCosmetics a FaceBoom. Pro objednávku v hodnotě 1 000 Kč a výše - doprava ZDARMA. Ke každé objednávce ZDARMA bylinné pastilky Kerees s Alpskou protěží. Rozpustné tablety kolagenu ZDARMA k NCE kolagenu Beauty a NCE kolagenu Mobility
18 hodnocení

Naturprodukt přírodní ušní sprej 50 ml

Balení: 50 ml

Naturprodukt® přírodní ušní sprej 50 ml

Obzvláště užitečné pro důkladné každodenní čištění zvukovodu, aby se zabránilo ucpání ušním mazem, pocitu pískání v uchu , bzučení a hluku pozadí a aby se zabránilo ucpanému uchu. Naturprodukt® UŠNÍ Sprej pro péči o ucho je inovativní produkt, který zaručuje špičkovou kvalitu a snášenlivost každodenního čištění uší neinvazivním, jemným, a přitom účinným způsobem.
Můžeme doručit do:
28.2.2024
222 Kč 183,47 Kč bez DPH
Zboží skladem odesíláme neprodleně.
Zboží odesíláme neprodleně po obdržení objednávky anebo ihned po připsání částky na náš účet.
Garance vrácení peněz
Garance vrácení peněz
Zdravotnický prostředek
NATURPRODUKT® přírodní ušní sprej s organickými rostlinnými výtažky provádí šetrné, ale účinné ošetření pro čistší a zdravější ucho, protože odstraňuje nadměrné množství ušního mazu ze zvukovodu a při pravidelném používání zabraňuje jeho tvorbě.

Působení:
o Čisticí, detergenční prostředek Isotonický solný roztok, Citron
o Antiinfekční, antibakteriální olej z čajovníku (Tea Tree olej)
o Protizánětlivý, zvláčňující, uklidňující Aloe Vera, Měsíček, Heřmánek, Sléz

Návod k použití
Návod k použití:
1. Hlavu držte rovně, přibližte NATURPRODUKT® přírodní ušní sprej k uchu tak, aby se tryska vstřikovače dotýkala zvukovodu. Několikrát stiskněte tlačítko vstřikovače. Nádobku s roztokem
držte ve svislé poloze.
2. Několik minut nechte NATURPRODUKT® přírodní ušní sprej působit. Pak nakloňte hlavu na stranu ošetřovaného ucha, aby čisticí kapalina spolu s nečistotami mohla odtéci. Ucho opatrně vyčistěte a vysušte papírovým kapesníčkem.
3. Ošetření opakujte ve druhém uchu. Po každém použití vypláchněte trysku vstřikovače teplou vodou.


UPOZORNĚNÍ:
NATURPRODUKT® přírodní ušní sprej je systém, který pomáhá udržovat dobrou ušní hygienu a zabraňuje tvorbě mazových zátek. Doporučujeme používat jednou denně. Používejte za pokojové teploty (20 °C až 25 °C). Lahvičku nevystavujte zdrojům tepla. Nepoužívejte v případě poškození
nebo úrazu bubínku nebo zvukovodu, ušního onemocnění, po nedávné operaci nebo v případě alergie na některou z přísad. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte u dětí mladších než 36 měsíců. Jen pro vnější použití. Zamezte vniknutí do očí. Neužívat vnitřně. Nepoužívejte na popraskanou kůži. Nepoužívejte pro jiný účel nebo jiným způsobem, než uvádí výrobce v tomto návodu. Nepoužívejte po datu doporučené spotřeby.
Pokud se u vás vyskytnou jakékoli nežádoucí účinky, obraťte se na svého lékaře nebo výrobce. Současné používání jiných dalších farmaceutických přípravků/ zdravotnických prostředků konzultujte se svým lékařem.

Vedlejší účinky
Prozatím nejsou známy žádné vedlejší účinky.

Složení
voda, extrakt z květů měsíčku lékařského*, extrakt z květů heřmánku pravého*, olej z kajeputu střídavolistého - čajovníkového stromu, extrakt z kůry citroníku obecného* 0,5 %, extrakt z listů slézu lesního*, extrakt z listů aloe pravé*, chlorid sodný. Alergen: Limonen 0,004%

Klinické studie:
1 - Cox. s.d. et. al., Způsob antimikrobiálního působení éterického oleje z Melaleuca alternifolia (čajovníkový olej), 2000.
2 - Ukiya et al., Anti-Infl ammatory, Anti-Tumor Promoting a Cytotoxic Activities of Constantents of Marigold (Calendula officinalis) Flowers, 2006.
3 - Maenthaisong R., Účinnost aloe vera používaná k hojení ran: systematický přehled. 2007.

Doplňující informace
Dodavatel na trhNaturprodukt CZ spol. s r.o.
Země původuItálie
CharakteristikaZdravotnické prostředky
Čárový kód8017690000359
Forma50 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu