Vyzkoušejte produkt z hořčíkové řady ❤️ IQ MAG a dáme vám 🚚 dopravu ZDARMA na celou objednávku 👍 Ke každé objednávce DÁREK Samolepící náplast na prsty

Fit dobroty, cukrovinky

Nahoru
Další produkty
53 položek celkem

Představujeme:

Ovocné řezy, ořechové a čokoládové tyčinky a želatinové bonbony německé potravinářské společnosti DR. MUNZINGER

Dr. Munzinger GmbH & Co. KG je rodinná potravinářská firma, kterou v roce 1982 založil Dr. Bernd Munzinger v podhůří bavorských Alp. Od té doby mnoho lidí poznalo kvalitu zejména ovocných řezů, které se vyráběly a již od počátku prodávaly výhradně v lékárnách.
Lokace firmy a výrobních provozů uprostřed přírody navíc skvěle zapadá do filozofie kvalitních potravin, k proslulým přírodním ovocným řezům a rovněž poskytuje motivující pracovní prostředí pro zaměstnance.

Kromě rozšiřování stávajícího sortimentu ovocných řezů byly vždy vyvíjeny nové produktové skupiny:
nejprve ovocné tyčinky v čokoládě s vitamíny 
později ovocná srdíčka a medvídci s náplní ovocné šťávy.
Novinkou v sortimentu jsou menší formáty ovocných tyčinek, ovocné tyčinky pro děti, na dalších inovacích se pracuje.

V roce 2001 byla „na zelené louce“ postavena nová firemní budova Dr. Munzinger v Munsingu u jezera Stanberg. Nové provozy, včetně zavedení interní laboratoře, umožnily zkvalitnit veškeré výrobní procesy, což  znamenalo další kvalitativní skok.

První certifikace podle IFS Food Standard proběhla v roce 2007. Od té doby platnost certifikátu potvrzuje každoroční audit. Firma Dr. Munzinger GmbH & Co. KG v současné době své výrobky dodává nejen do lékáren v Německu, ale také je s úspěchem vyváží do celého světa. Proto je díky výhradnímu partnerství s českou firmou Naturprodukt CZ spol. s r.o. lze pořídit v českých i slovenských lékárnách nebo na e-shopech naturprodukt.cz  a  naturprodukt.sk

OVOCNÉ ŘEZY

Ovocné řezy Dr. Munzinger jsou vyrobeny z kvalitních, rostlinných surovin bez konzervantů a barviv a zdravě doplňují energetické zásoby těla. Skládají se z lisovaného sušeného jakostního ovoce, jako jsou rozinky sultánky, sušená jablka, meruňky, banány, mango, ananas a fíky, a jsou bohaté na vitamíny. Další varianty řezů jsou tradiční müsli a také ořechy.

Pro zachování původních cenných ovocných složek  jsou ovocné řezy Dr. Munzinger vyráběny bez tepelné úpravy. Šetrné zpracování podle vysokých standardů kvality certifikace IFS Food zaručuje nejlepší možné uchování cenných surovin, bez přidání konzervantů. Celý proces výroby podléhá přísným a pravidelným kontrolám, aby byla zaručena vysoká kvalita.

Díky praktickému balení a rozdělení na osm malých kousků jsou ovocné řezy Dr. Munzinger ideálními společníky na sport, volný čas i do práce. Plátky ovoce jsou ve formě ovocného sendviče pokryty tenkou vrstvou oplatku a jsou předpřipraveny k jednoduchému odlamování na jednotlivá sousta přesně po 6,25 g. Veškerá manipulace je tím pádem velmi praktická. Člověk má pod kontrolou, kolik toho snědl a může si svůj kalorický příjem přesně dávkovat. Ovocné řezy Dr. Munzinger jsou ideální např. pro děti jako lehká svačinka do školy, oblíbené se také staly zejména u vytrvalostních sportovců. Pro běžného člověka na skutečné doplnění energie a uspokojení chuti na sladké obvykle stačí jedna tyčinka.

ČOKOLÁDOVÉ TYČINKY

Ovocné tyčinky v čokoládě Dr. Munzinger jsou ideální jako lehká, uspokojující a lahodná přesnídávka. Obsahují kvalitní sušené ovoce a jsou vždy obohaceny o deset vitamínů. V závislosti na druhu mají polevu buď z hořké, bílé nebo mléčné čokolády.

 MEDVÍDCI A SRDÍČKA S OVOCNOU ŠŤÁVOU

Při výrobě měkkých bonbonů Dr. Munzinger je použita živočišná i rostlinná želatina a také kvalitní ovocné šťávy s přírodními životně důležitými látkami a živinami. Dále zde podle druhu najdete další kvalitní suroviny, jako kousky pravého ovoce, přírodní vitamín C z třešně acerola nebo jogurt. Díky tomu se podařilo vytvořit jedinečnou a nezaměnitelě plnou chuť měkkých šťavnatých medvídků a srdíček Dr. Munzinger. V lékárnách je jich nyní celkem 19 druhů, vč. varianty bez cukru nebo bez živočišné želatiny!

Zpět do obchodu