Vyzkoušejte produkt z hořčíkové řady ❤️ IQ MAG a dáme vám 🚚 dopravu ZDARMA na celou objednávku 👍

Dr.Munzinger

Ochutnali jste legendární ovocné řezy Dr.Munzinger?

Dr. Munzinger GmbH & Co. KG je rodinná potravinářská firma, kterou v roce 1982 založil Dr. Bernd Munzinger v podhůří bavorských Alp. Od té doby mnoho lidí poznalo kvalitu zejména ovocných řezů, které se vyráběly a již od počátku prodávaly výhradně v lékárnách. Lokace firmy a výrobních provozů uprostřed přírody navíc skvěle zapadá do filozofie kvalitních potravin, k proslulým přírodním ovocným řezům a rovněž poskytuje motivující pracovní prostředí pro zaměstnance.

Kromě rozšiřování stávajícího sortimentu ovocných řezů byly vždy vyvíjeny nové produktové skupiny: nejprve ovocné tyčinky v čokoládě s vitamíny a později ovocná srdíčka a medvídci s náplní ovocné šťávy. Novinkou v sortimentu jsou menší formáty ovocných tyčinek, ovocné tyčinky pro děti, na dalších inovacích se pracuje.

SCHNITTEN_1

Firmu Dr. Munzinger GmbH & Co. KG nyní ve druhé generaci řídí sourozenci Christine a Michael Munzingerovi. V roce 2001 byla „na zelené louce“ postavena nová firemní budova Dr. Munzinger v Munsingu u jezera Stanberg. Nové provozy, včetně zavedení interní laboratoře, umožnily zkvalitnit veškeré výrobní procesy, což znamenalo skokovou změnu v jakosti produků. První certifikace podle IFS Food Standard proběhla v roce 2007. Od té doby platnost certifikátu potvrzuje každoroční audit. Firma Dr. Munzinger GmbH & Co. KG v současné době své výrobky dodává nejen do lékáren v Německu, ale také je s úspěchem vyváží do celého světa. Proto je díky výhradnímu partnerství s českou firmou Naturprodukt CZ spol. s r. o. lze pořídit v českých i slovenských lékárnách nebo na e-shopech naturprodukt.cz  a  naturprodukt.sk

OVOCNÉ ŘEZY

Ovocné řezy Dr. Munzinger jsou vyrobeny z kvalitních, rostlinných surovin bez konzervantů a barviv a zdravě doplňují energetické zásoby těla. Skládají se z lisovaného sušeného jakostního ovoce, jako jsou rozinky sultánky, sušená jablka, meruňky, banány, mango, ananas a fíky, a jsou bohaté na vitamíny. Další varianty řezů jsou tradiční müsli a také ořechy. Pro zachování původních cenných ovocných složek  jsou ovocné řezy Dr. Munzinger vyráběny bez tepelné úpravy. Šetrné zpracování podle vysokých standardů kvality certifikace IFS Food zaručuje nejlepší možné uchování cenných surovin, bez přidání konzervantů. Celý proces výroby podléhá přísným a pravidelným kontrolám, aby byla zaručena vysoká kvalita.

SCHNITTEN_2

Díky praktickému balení a rozdělení na osm malých kousků jsou ovocné řezy Dr. Munzinger ideálními společníky na sport, volný čas i do práce. Plátky ovoce jsou ve formě ovocného sendviče pokryty tenkou vrstvou oplatku a jsou předpřipraveny k jednoduchému odlamování na jednotlivá sousta přesně po 6,25 g. Veškerá manipulace je tím pádem velmi praktická. Člověk má pod kontrolou, kolik toho snědl a může si svůj kalorický příjem přesně dávkovat. Ovocné řezy Dr. Munzinger jsou ideální např. pro děti jako lehká svačinka do školy, oblíbené se také staly zejména u vytrvalostních sportovců. Pro běžného člověka na skutečné doplnění energie a uspokojení chuti na sladké obvykle stačí jedna tyčinka.

ČOKOLÁDOVÉ TYČINKY S OVOCEM

Tyčinky v čokoládě Dr. Munzinger jsou ideální jako lehká, uspokojující a lahodná přesnídávka. Obsahují kvalitní sušené ovoce a jsou vždy obohaceny o deset vitamínů. V závislosti na druhu mají polevu buď z hořké, bílé nebo mléčné čokolády.

SCHNITTEN_3

MEDVÍDCI A SRDÍČKA S OVOCNOU ŠŤÁVOU

Při výrobě měkkých bonbonů Dr. Munzinger je použita živočišná i rostlinná želatina a také kvalitní ovocné šťávy s přírodními životně důležitými látkami a živinami. Dále zde podle druhu najdete další kvalitní suroviny, jako kousky pravého ovoce, přírodní vitamín C z třešně acerola nebo jogurt. Díky tomu se podařilo vytvořit jedinečnou a nezaměnitelně plnou chuť měkkých šťavnatých medvídků a srdíček Dr. Munzinger. V lékárnách je jich nyní celkem 19 druhů, vč. varianty bez cukru nebo bez živočišné želatiny!

Napsal nám pan David T. z Dunajské Lužné:
Syn měl jet s kamarády na lyžovačku do Nízkých Tater. Žena, pro kterou to asi bude pořád její malý Maťo, mu koupila „něco na cestu“. Nikdy předtím jsem to neviděl. Ovocné řezy Dr.Munzinger. Ještě před odjezdem jsem „malého“ trochu přemlouval, že společně ochutnáme, co to vlastně je. A byl jsem mile překvapen. Tenká oplatka s ovocem uprostřed, vše nachystané na osm dílů, hezky odlamovacích, asi abychom to jedli jak lidi. No v ochutnávce to skoro všechno zmizelo a druhý den ráno jsem musel do lékárny (jinde to nemají, ptal jsem se), aby měl mladý doplněné zásoby. Na druhou stranu už vím, kde je v Šamoríně lékárna a proč tam jezdit.

Richard Sklář

 

Zpět do obchodu