Vyzkoušejte produkt z řady ❤️ SheCosmetics a dáme vám 🚚 dopravu ZDARMA na celou objednávku 👍

Fit Therapy - Fit úleva

Že lidské tělo není stroj, to víme všichni. Ale pokud funguje tak, jak chceme, vlastně si tuto skutečnost mnohdy neuvědomujeme. Teprve až někde začne něco píchat, pobolívat, skřípat a celkově znepříjemňovat bytí, pak dostaneme informaci, že naše tělo sice vydrží hodně, ale ve skutečnosti je docela křehké. Lidské tělo je živý organismus a na rozdíl od stroje disponuje jednou pozoruhodnou schopností - totiž schopností samo se opravit. Tedy pokud k tomu dostane šanci. A o takové šanci tady teď bude řeč.

Náš pohybový aparát je velmi vytížený systém. Dokonce i osoba, která celý den prosedí v kanceláři, zatěžuje své klouby a zejména páteř často nevhodným způsobem sezení. Čas od času nám vědomí pošle signál, že je třeba se sebou něco dělat, trochu se pohnout, rozhýbat vznikající ankylózu. Někdy na to dokonce i slyšíme. To pak na víceméně nefunkční tělo navlékneme funkční oblečení a jdeme se fyzicky "vybít". Někdo běhá, jiný jezdí na kole, další si dá lekci crossfitu a onen zase celý víkend nepustí rýč z ruky a zušlechťuje zahradu. Nárazové a impulzivní aktivity jsou pro nepřivyklé klouby, svaly a šlachy "medvědí službou". Však nám to také s věkem dříve nebo později podtrhnou a sečtou. Kdyby uměly mluvit, řekly by třeba: "Holenku, takhle ne!" Jenže mluvit neumějí a bolestí signalizují, že něco není v pořádku. A co děláme my? Vezmeme si proti té bolesti prášek, důležité signály ignorujeme a jedeme dál, jako by se nic nedělo. Tím pádem primární příčina přetrvává, stav se někde na pozadí postupně zhoršuje, ovšem na palubě Titanicu stále tancujeme. Asi tak. Za neurologem nebo ortopedem se obvykle vypravíme až tehdy, když změny na páteři nebo v kloubech bývají nevratné...

Tady se sama nabízí otázka: "Musíme to vždy dohnat až do extrému? Existuje alternativa, která při slušném zacházení přinese úlevu a napomůže regeneračním silám organismu v jejich úsilí i bez invazivních zákroků?" Možnost tady je. Dokonce se jako lavina šíří po celém světě a přináší úlevu kloubům a páteři nyní i lidem u nás Je to možnost jednoduchá. Vlastně geniálně jednoduchá. Je ve formě náplastí, které tepelné (infračervené) paprsky, jež naše živé tělo přirozeně vyzařuje do okolí, vrací zpět dovnitř. Tím se zvyšuje mikrocirkulace živin v daném místě a zesiluje regenerační schopnost organismu. Celý systém náplastí na jednotlivá místa, která bolívají nejčastěji, se jmenuje FIT Therapy.

FIT Therapy je technologie, vyvinuta v Itálii firmou D. Fenstec Srl. Produkty FIT Therapy jsou dnes k dispozici již ve 45 zemích světa, bez předpisu, zpravidla v lékárnách  nebo zdravotnických prodejnách. Jde o unikátní certifikovaný systém náplastí pro zlepšení metabolismu v kloubech a měkkých tkáních. Náplasti jsou vyrobeny tak, aby přirozeně kopírovaly tvar konkrétního kloubního spojení nebo dané oblasti páteře. Jak již bylo řečeno, neobsahují žádnou léčivou látku, pouze odrážejí vlastní tepelné paprsky zpět dovnitř, vracejí vyzářené buněčné teplo a tím významně zkracují dobu regenerace. V současnosti máme v sortimentu náplasti jak univerzální, tak i anatomicky přizpůsobené na: koleno, rameno, loket, kotník, bedra, šíji a také podbřišek (náplast LADY pro ženy s bolestivou menstruací). Speciální vložky do bot - FIT Therapy posture - pak optimalizují celý pohybový vzorec a stabilitu během chůze, což přináší v dlouhodobém horizontu příznivý vliv na pracující klouby a páteř, zejména v oblasti beder a šíje.

Aplikace náplastí je zcela jednoduchá, většina z nás to zvládne svépomocí. Místo, kde chceme náplast nalepit, by mělo být čisté a osušené, nejlépe bez ošetření krémem, aby náplast držela. Použití náplastí FIT Therapy je zcela bezpečné. Náplast, aplikovaná dle přiložených instrukcí, vydrží nalepená a funkční cca 5 dní. To už je poměrně dost dlouhá doba, aby se blahodárné účinky návratových paprsků tělesné energie mohly projevit. S nalepenou náplastí můžete i do vody, takže běžné hygieně nic nebrání.

Tady je schéma, jak aplikovat náplast LADY při bolestivé menstruaci. Motýlka dozadu na bedra, oválky na kůži v oblastech vaječníků: Richard Sklář

Zpět do obchodu