Přeskočit na obsah

Smart systém AGU – PÉČE O DÍTĚ

Inovativní technologie dramaticky změnily péči o dítě. AGU znamená více pohodlí pro dítě, snazší život rodičů a nové příležitosti ke zlepšení a obohacení každodenního života. Ergonomický, praktický, intuitivní a snadno udržovatelný produkt s moderními aplikačními řešeními zjednodušuje každodenní kroky v péči o děti a umožňuje okamžitý dohled na jejich bezpečnost. AGU je v segmentu péče o děti jedním z prvních, kterým se vize „internetu věcí“ daří naplnit v praxi.

Kuchyňský robot AGU FP7

Kuchyňský robot AGU je skvělé zařízení pro přípravu zdravého jídla, které má každý rád. Kombinuje 5 funkcí, jako je sterilizátor, ohřívač dětské výživy, udržení teploty, mixér spolu s možností parního vaření a dvěma režimy. Díky aplikaci můžete ovládat přímo ze svého smartphonu.

Kompresorový inhalátor AGU N3

Inhalační kompresorový nebulizátor AGU N3 můžete využít při respiračním onemocnění nebo také k inhalaci léků na astma a další
inhalátor je velmi praktický, snadno se přenáší lze také ovládat přes powerbanku pokud není k dispozici stacionární zdroj energie

Chytrá dětská váha se stadiometrem AGU BSS1

Monitorování hmotnosti a vývoje dítěte je jedním z nejdůležitějších úkolů rodičů během prvních měsíců jeho vývoje. Musíte si být 100% jistí, že strava dítěte je dostatečná pro správný růst. Dítě by se mělo vážit před a po každém kojení. Pomocí uživatelsky přívětivé mobilní aplikace AGU jsou všechna data automaticky uložena a můžete tak zkontrolovat historii krmení a vývojové záznamy dítěte z libovolného časového období.

Vybrali jsme pro Vás

Glucadent Dentio ústní voda

Dětské kleštičky na nehty nerez NIPPES Solingen

Naturprodukt vitamin D senior

Nůžky na kůži zahnuté zlacené 9 cm NIPPES