Přeskočit na obsah

Bübchen

Značka Bübchen se již téměř 60 let profiluje na trhu kosmetiky určené především našim nejmenším. Z Německa postupně expandovala do okolních trhů a dnes jsou její výrobky známy po celém světě. Dlouhodobé zkušenosti s péčí o jemnou dětskou pokožku i vlasy se příznivě projevují v dokonalé kvalitě složení a efektivitě účinků. Produkty společnosti BÜBCHEN tvoří především krémy, mýdla, gely a olejíčky pro kojence, batolata i nastávající maminky.

Tělové mléko Bübchen

Udržuje jemnou dětskou pokožku hebkou a vláčnou. Tělové mléko má neutrální pH, chrání před vysoušením a citlivou dětskou pokožkou je velmi dobře snášeno.
Neobsahuje barviva ani parafínové oleje.

Ochranný krém do každého počasí Bübchen

Ochranný krém na jemnou a suchou dětskou pokožku, které dodává potřebnou hydrataci a zamezuje jejímu vysoušení v každém ročním období.
Neobsahuje barviva ani parafínové oleje.

Baby krém na opruzeniny Bübchen

Vynikající krém bílé barvy pastovité konzistence, který spolehlivě chrání, regeneruje a ošetřuje pokožku v oblasti plenek.
Neobsahuje barviva ani parafínové oleje.

Baby olej Bübchen

Jemný olejíček s obsahem slunečnicového oleje a měsíčkového extraktu šetrně čistí jemnou dětskou pokožku. Čirá tekutina lehce a jednoduše čistí a odstraňuje potřísněná místa na pokožce.

Vybrali jsme pro Vás

Sirup pro dýchací cesty Naturprodukt

Dr. Munzinger vegan medvídci

Naturprodukt sirup Zázvorový

Naturprodukt sirup Rakytníkový