DÁREK OD NÁS KE KAŽDE OBJEDNÁVCE - Additiva vitamin C + zinek, 80 ks

Náš příběh

Jsme tradiční distribuční a výrobní společností. Podnikání v České republice jsme zahájili v roce 1991, na Slovensku pak od roku 1993. Náš sortiment najdete v partnerských a spolupracujících mnoha lékárnách po celé České republice. Kompletní sortiment všech našich produktů pak na webu našeho e-shopu. V rámci distribuční sítě dodáváme volně prodejná léčiva, doplňky stravy, kosmetiku, kosmetické a zdravotnické pomůcky, potraviny a rovněž prostředky na ochranu dýchacích cest a testovací sady. Disponujeme širokým portfoliem sortimentu, zahrnujícím produkty od prověřených zahraničních dodavatelů z Německa, Francie, Itálie a Španělska. V rámci privátního výzkumu a vývoje dodáváme na trh také vlastní produktové řady doplňků stravy a ústní hygieny. V potravinářské provozovně pak manufakturně zpracováváme a vyrábíme vlastní řady ovocných a bylinných sirupů. Na trh dodáváme produkty podpořené spoluprací s Univerzitou Palackého v Olomouci a význačnými českými technologickými firmami. Jsme Naturprodukt CZ a jsme Váš spolehlivý partner od roku 1991.

 
 
 

Historie společnosti

V roce 1991 jsme stáli na počátku distribuce produktů určených pro lékárenský trh. Základ distribuce tvořily doplňky stravy a léčiv, dodávané předními německými farmaceutickými společnostmi.

V roce 1993 vznikla firma Naturprodukt CZ, spol. s r.o. se sídlem v Šestajovicích a distribuční model se rozrostl o síť regionálních obchodních zástupců.
Od roku 1993 jsme zahájili obchodní činnost v Slovenské republice otevřením pobočky Naturproduktu v Ivance pri Dunaji.

Od počátku jsme se soustředili na dovoz žádaného lékárenského zboží, především z Německa.

Součástí našeho portfolia jsou značky jako Dr.Scheffler (vitamíny a minerály Additiva, kosmetika Rugard), AC Haase (špičková dětská kosmetika Bübchen), Sanotact (bonbony s hroznovým cukrem a vitaminem C pod značkou Intact), Dr. Munzinger (ovocné řezy, fit tyčinky a želatinové bonbony), později Nippes-Solingen (ultimátní nástroje a pomůcky pro manikúru a pedikúru z proslulé solingenské oceli) a mnohé další.
V roce 1997 jsme vybudovali silné zázemí společnosti, týkající se distribučních skladů a kanceláří v Havířově. Zde nyní sídlí naše marketingové oddělení a zde také, v centrálním skladu, alokujeme naše zboží.

 

 

Publikujeme 

Od poloviny devadesátých let vydáváme osvětově-společenský čtvrtletník LÉKÁRNA, kde dostupnou formou diskutujeme různá zdravotní témata. Pro rostoucí síť partnerských lékáren od roku 2019 vydáváme pravidelný inzertní list AKČNÍ LÉKÁRNA. Majitelům i provozovatelům lékáren poskytujeme odborné penzum informací formou pravidelných odborných seminářů na území celé republiky a také se aktivně účastníme farmaceutických i lékařských konferencí. V souvislosti s rozvojem on-line možností jsme aktivní také na sociálních sítích a provozujeme vlastní e-shop.

 

Produktové řady 

Firemní produktové portfolio se od počátku skládalo z lékárenského zboží především od renomovaných evropských producentů. Současná nabídka samozřejmě doposud stojí na vysoké lékárenské kvalitě bez kompromisu, ale zahrnuje širší spektrum léty prověřených dodavatelů. Jedná se o značky jako Dr.Scheffler (vitamíny a minerály ADDITIVA, kosmetika Rugard), Sanotact (bonbony s hroznovým cukrem a vitaminem C pod značkou Intact),  Dr. Munzinger (ovocné řezy), Nippes-Solingen (ultimátní nástroje a pomůcky pro manikúru a pedikúru z proslulé solingenské oceli) a mnohé další.

Firma Naturprodukt CZ během let realizovala silnou vizi výroby kvalitativně srovnatelných produktů pod vlastními křídly. Byla navázána dlouholetá a plodná spolupráce s Univerzitou Palackého v Olomouci, VŠ chemicko-technologickou v Praze, Baťovou univerzitou ve Zlíně jakož i technologickými společnostmi, zabývajícími se výzkumem a vývojem v oblasti lékových forem.

Od roku 2004 pracujeme na výzkumu a vývoji vlastních produktových řad pod značkou Naturprodukt. Mezi ně patří dentální řada Glucadent, legendární Švédská bylinná řada, řady s mikronizovanými výtažky z Ostropestřce mariánského Silymarin, Zibesil a inovativní hořčíková řada IQ MAG.  Mezi další pak patří Naturprodukt řada pro dýchací cesty, řada na podporu kloubního aparátu Naturquelle, nebo řada expertních kolagenových produktů NCE (Natur Collagen Expert ve verzi Beauty pro zdraví pokožky a Mobility pro zdraví kloubů).

V roce 2018 jsme rozšířili náš sortiment zahájením potravinářského provozu v Havířově – Prostřední Suché. Zde se zabýváme především výrobou Naturprodukt sirupů. Ty zpracováváme podle tradičních receptur manufakturním způsobem z celého ovoce a bylin a dodáváme na trh v České i Slovenské republice.

 

 

Filozofie společnosti

 V odkazu našich předků je máme hluboce zakořeněn vztah k půdě, rostlinám, zvířatům a přírodě obecně. Z toho důvodu také pečujeme o vlastní sady, zahrady, pole a louky tak, aby mohly být trvale čistým a udržitelným zdrojem surovin pro naše provozy. Organická jablka z našich sadů slouží k výrobě destilátu, určeného primárně pro výrobu Naturprodukt švédských, echinaceových, zázvorových i žaludečních kapek.

Od počátku se řídíme pravidlem „vše pro zákazníka a jeho spokojenost“. Této jednoduché filozofii jsme podřídili kritéria kvality, hygieny, logistiky a všeobecně lidského přístupu v řešení všech situací v dodavatelsko-odběratelském řetězci. Své závazky plníme vždy v řádných termínech a totéž ctíme také u našich odběratelů. V uplynulých třiceti letech jsme získali jak mezi konečnými spotřebiteli, tak i v odborných kruzích vynikající renomé, na kterém si zakládáme. Veškerá naše činnost nadále směřuje k tomu, abychom s čistým štítem dostáli pověsti, jež nás předchází.

 

 
Zpět do obchodu