Přeskočit na obsah

RUGARD

„Made in Germany“, to je ještě pořád známka precizní výroby a nekompromisní jakosti. Značka Dr.Scheffler, se kterou se na našem lékárenském trhu setkáváme od roku 1991, je typickým etalonem německy dokonalého přístupu ke způsobu výroby. Razí heslo, že výživa, krása a zdraví patří k sobě a tomuto axiomu podřizuje vše. Jak jsme u této značky zvyklí, všechny její produkty nabízí svým uživatelům mimořádně příznivý poměr ceny k výsledné užitné hodnotě.
Německá kosmetická značka RUGARD, patřící pod křídla společnosti Dr.Scheffler, je další ze stálic na našem trhu. Pokud ve výrobcích pro péči o pokožku oceňujete vysoce kvalitní přísady, řada RUGARD SKIN CARE je pro vás ideální. Od vitamínů pro kůži přes vysoce kvalitní složky olivovníku po cenné složky sopečných jílových minerálů muskovit a montmorillonit jsou kosmetické přísady ve výrobcích RUGARD obratně kombinovány. Každá formule je pečlivě přizpůsobena potřebám pokožky. Výrobky pod značkou RUGARD jsou bez iritujících parabenů, tudíž je pokožka jakéhokoli věku dobře snáší. Dalším samonosným znakem je jejich dokonalá vstřebatelnost a mimořádně příjemný celodenní pocit po každé aplikaci. Výrazně dobré zkušenosti s kosmetikou RUGARD se i v naší zemi „samy od sebe“ mezigeneračně přenášejí.

Beauty liquid

S přibývajícím věkem se přirozeně mění struktura kůže. Na jedné straně je proces stárnutí geneticky předurčen a na druhé straně hrají významnou roli vnější faktory. Aby byla pokožka zdravá a zářivá, musí být také dostatečně zásobena důležitými živinami.

Rugard Vitamin

Vitaminy jsou všestrannými manažery v oblasti živin. Existují speciální „kožní“ vitaminy A a E, které se často nazývají „vitaminy krásy“. Kombinace těchto cenných látek a kolagenu působí proti předčasnému stárnutí a vzniku vrásek.

Rugard Hyaluron

Je prokázáno, že tvorba kyseliny hyaluronové v těle se po pětadvacátém roce postupně snižuje. Tělo již není schopné produkovat dostatek vlastní kyseliny hyaluronové, aby pokožka vypadala přirozeně vyplněná. Je proto dobré vyživovat ji z vnějšku pomocí kosmetických prostředků s kyselinou hyaluronovou.

Rugard Olive

Olivový olej se používá pro péči o pleť po tisíce let. Díky svým cenným složkám je to skutečný zázrak krásy, zejména pro suchou a popraskanou pokožku. Jeho antibakteriální účinek a mnoho vitaminů chrání kůži a činí ji jemnou a hladkou. Panenský olivový olej se používá v kosmetice díky svým hydratačním účinkům. Má pozitivní vliv na pevnost i pružnost pokožky a redukuje vrásky.

Rugard Urea

Suchá pokožka svědí, je napnutá a pro její zklidnění je potřeba speciální péče. Urea pomáhá buňkám kůže lépe komunikovat mezi sebou a obnovuje tak přirozené hydratační procesy.

Rugard Tonmineral

Gelová jílová maska jemně čistí, oživuje a zjemňuje díky síle přírody. Obsahuje výhradně přírodní jíl jako čisticí složku a aloe vera k péči o pokožku. Odstraňuje přebytečnou mastnotu, jemně a důkladně čistí pleť a zachovává přirozenou hydrataci. Neobsahuje chemické pomocné látky, jakými jsou tenzidy, emulgátory a parfemace. Je vhodná pro všechny typy pleti.

Rugard Lipbalsam

Prémiový balzám na rty RUGARD je ze 100% přírodního původu a díky obsaženému vitaminu E a bambuckému máslu poskytuje rtům dlouhodobou hydrataci.

Vybrali jsme pro Vás

Solingen Nůžky na kůži zahnuté nerez 9 cm

IQ Mag ranní/večerní

Nippes Solingen Manikúra 7-dílná

IQ Mag STOP křečím