Přeskočit na obsah

Dr. Munzinger

Již přes 40 let v podhůří Bavorských Alp funguje výroba ovocných řezů, speciálně vyvinutá a vyladěná samotným Dr. Munzingerem, zakladatelem společnosti. Svým důrazem na jakost surovin a jejich šetrným zpracováním dosáhl toho, že jeho produkty převzaly k prodeji německých lékárny. Jeho vyhlášené ovocné řezy (s obsahem sultánek, sušených jablek, meruněk, banánů, manga, ananasu a fíků) přinášejí uživateli mimořádný obsah v dokonalé formě. Koncentrovaný kus čisté přírody do sebe dostaneme v každém soustu pod zavedenou značkou Dr. Munzinger. Chutná dětem i dospělým, vždy osvěží, dodá energii. Přidanou hodnotou ovocných řezů Dr.Munzinger je důmyslný dělicí systém, který umožní odlomit si třeba jedno sousto.
Dr. Munzinger vyrábí kromě ovocných řezů také další chutné tyčinky a měkké žvýkací bonbony s ovocnou šťávou. Výrobky Dr.Munzinger splňují náročnou certifikaci IFS Food.

Dr.Munzinger ovocné řezy

Dr.Munzinger ovocné řezy jsou vyrobeny z vysoce hodnotných a ryze rostlinných surovin, které rychle a zdravě doplňují energetické zásoby organizmu. Díky praktickému balení, řez je rozdělený na 8 malých kousků, jsou ideálním řešením pro sport, volný čas nebo jako plnohodnotná svačinka do práce či do školy.

Plněná jogurtová srdíčka

Řada gumových bonbónů Dr. Munzinger se vyrábí z koncentrátu ovocných šťáv, bez použití umělých konzervantů, doplněná o vitamín C z třešní Acerola.

Dr. Munzinger – 12 druhů ovocných medvídků

Řada gumových bonbónů Dr. Munzinger se vyrábí z koncentrátu ovocných šťáv, bez použití umělých konzervantů, doplněná o vitamín C z třešní Acerola.

Vybrali jsme pro Vás

Solingen Nůžky pro domácnost rovné 15 cm

Mademoiselle Agathe – omlazující denní krém

Sirup pro dýchací cesty Naturprodukt

Dr. Munzinger vegan medvídci