Vyzkoušejte produkt z hořčíkové řady ❤️ IQ MAG a dáme vám 🚚 dopravu ZDARMA na celou objednávku 👍 Ke každé objednávce DÁREK Samolepící náplast na prsty

Unterweger - manufaktura na výrobu horské kosmetiky

UNTERWEGER – legendární výrobce rakouské horské kosmetiky

V roce 1886 založili bratři Johann a Ignaz Unterwegerovi první tyrolskou palírnu borovicového oleje. Již tři roky poté představili své oleje z vysokohorských jehličnanů (zejména borovice rodu Pinus Mugo) na světové výstavě v Barceloně. Od té doby je název Unterweger synonymem kvality po celém světě. Slovo „wellness“ v té době teprve čekalo na objevení, nicméně již tehdy všechno směřovalo ke společnému jmenovateli, spojovanému se společností Unterweger - navození stavu všeobecného tělesného i duševního blaha. Čistý vzduch a celkově zdravé podnebí činí z tyrolských hor naprosto přirozené welness prostředí. Všechno, co zde roste, překypuje vitální energií. Unterweger díky svým znalostem a šetrným laboratorním zpracováním pak produkty s takovouto energií zprostředkováná ostatním lidem, nyní i v České republice.

V Rakousku, Itálii a Německu je Unterweger synonymem pro tradiční funkční kosmetiku, podobně jako je tomu u naší domácí Francovky. Potřebujete ulevit ztuhlým kloubům a bolavým svalům? Pak je tady kosodřevinová mast Unterweger. Narazili jste si kostrč nebo máte výron či modřinu? Pak je první volbou arniková mast Unterweger.... Takhle přesně to u našich sousedů funguje již přes sto let. Výrobky Unterweger tam dostanete koupit v drogeriích, na benzinových pumpách, zkrátka kdekoli, kde může být zájem a potřeba řešit větší či menší pohybové svízele. Je určitě dobrou zprávou, že firma si i přes svou obří produkci udržuje konstantně mimořádnou kvalitu. Z takové filozofie by si mohly vzít přiklad třeba naše slavné Kostelecké uzeniny, což?

Portfoliovník Unterweger je samozřejmě mnohem širší, od esenciálních olejů přes vůně do sauny, mýdla, krémy, gely až po třeba sladkosti s přísadami z vysokohorských bylin. U nás máme skladem všechny hlavní pecky, které Unterweger vyrábí, takže je z čeho vybírat. Jak tedy shrnout celou filozofii Unterweger do jednoho tvrzení? Co třeba takto, hezky vysokohorsky: "Někdy se s člověkem život ani příroda nemazlí. A je dobře, že z přírody pak také přichází náprava..."

 

Zpět do obchodu