Vyzkoušejte produkt z řady ❤️ SheCosmetics a dáme vám 🚚 dopravu ZDARMA na celou objednávku 👍

Pohybový aparát

Nahoru
Další produkty
21 položek celkem

PHYSIORELAX - řada kvalitních masážních přípravků kombinujících přírodní ingredience, výběr dodavatelů a způsob zpracování. 

  • Společnost GRUPO FARMACÉUTICO D.F.T. EL GLOBO vznikla na ostrově Tenerife v roce 2004 jako distributor farmaceutických produktů na Kanárských ostrovech. Produkty jsou v distribuci také v Lucembursku, Belgii, severní Francii, České republice a na Slovensku.
    Společnost cílí na vývoj produktů, které obsahují maximální množství přírodních složek. PHYSIORELAX používá ingredience přírodního původu a nejvyšší kvality ve více než 65 % svého složení.
  • Výsledkem je vysoká kvalita, konkurenceschopné ceny, stabilní a spolehlivé dodávky a vysoká spokojenost zákazníků.
  • A jak sama společnost říká: "Zdraví našich klientů je pro nás důležité, a proto neustále hledáme a vyvíjíme nové koncepty a terapeutické produkty, přičemž vždy podporujeme efektivní využívání zdrojů a recyklace v každém kroku výroby a distribuce."

Physiorelax je značka masážních krémů určených k ošetření různých poranění svalů a kloubů, ideálních jak pro sportovní, tak pro terapeutické masáže a pro použití v každodenním životě; zejména po sportovních aktivitách, v případě otoků nebo výronů nebo dokonce po náročném dni.
Produkty vyrábíme z přírodních ingrediencí, všechny aktivní složky mají uklidňující, tonizující, relaxační a osvěžující účinky. Díky tomu, že se jedná o produkty vyrobené na přírodních principech, mohou je používat všichni od 12 let a s jakýmkoli typem pleti, včetně citlivé.
Žádné krémy Physiorelax neobsahují parabeny ani chemikálie, které by mohly způsobit nežádoucí kožní reakce.

Základem složení všech masážních krémů je směs ingrediencí tvořící komplex HELENALIN /např.arnika, harpagofyt, měsíček, třezalka a další /

Zpět do obchodu