Vyzkoušejte produkt z hořčíkové řady ❤️ IQ MAG a dáme vám 🚚 dopravu ZDARMA na celou objednávku 👍

Vedení společnosti

Vedení společnosti Naturpodukt CZ spol. s r.o.

Jednatelka společnosti

Ing Romana Bartschová

Romana.Bartschova@naturpro.cz

 

Prokurista

Ing.Petr Adamec

Petr.Adamec@naturpro.cz

 

Ekonomická ředitelka

Ing. Ivana Adamcová

Ivana.Adamcova@naturpro.cz

 

Odborná ředitelka

RNDr. Eva Holubová

Eva.Holubova@naturpro.cz

 

Ředitel marketingu

Jiří Veřmiřovský

Jiri.Vermirovsky@naturpro.cz

 

Product Manager

Bc. Otto Bartsch jr.

O.Bartsch@naturpro.cz

 

Asistentka jednatelky

Bc. Marie Znamenáková

Narie.Znamenakova@naturpro.cz

 

International Relationships & Expansion

Gede Putra Witsen

Gede.Witsen@naturpro.cz

 

Media Relationship Manager

Bibiana Eva Bartschová

Bibiana.Bartschova@naturpro.cz



Reklamace

Gertruda Šimůrková

reklamace@naturpro.cz

+420 596 475 029
po-pá 7:00 – 16:00

 

Objednávky

Beáta Rokowská

Beata.Rokovska.@naturpro.cz

obchod@naturpro.cz

+420 596 475 013
po-pá 7:00 – 16:00

 

E-shop

Irena Špillerová

eshop@naturpro.cz

+ 420 777 071 082

po-pá 8:00 – 16:00

 

Zpět do obchodu