Vyzkoušejte produkt z řady ❤️ SheCosmetics a dáme vám 🚚 dopravu ZDARMA na celou objednávku 👍

S čím letos přijde Ježíšek?

ADVENTNÍ ČAS UŽ JE TU ZAS

Každý z nás určitě přemýšlí, čím pod stromečkem udělat radost svým nejbližším. Jak jsme sondovali v okolí, ony ty letošní Vánoce budou asi trochu jiné, než v předchozích letech. Většinou chceme být hlavně spolu v rodinném kruhu, ve zdraví, v teple a v hojnosti všeho, co se zpravidla nedá koupit. Vše ostatní se v žebříčku hodnot posune lehce jinam.

Sets_new

My jsme v tomto duchu také přemýšleli a jdeme někde na půl cesty. Něco koupit lze, nicméně je to spíše symbolického rázu, ale zanechává emoce. Přicházíme s řadou našich bylinných mýdel, ve vánočním setu sladěných s adekvátním sirupovým protějškem. K mýdlu olivovému jsme protějšek nenašli a proto je doplňkem vynikající kosmetické olivové sady Rugard. Všechna mýdla jsou vyrobena manufakturně na odpovídající bylinné bázi a podle toho také nádherně přirozeně voní. Každé mýdlo je svým způsobem originál a je za ním, stejně jako za každým ze sirupů, mnoho lidské tvořivé práce.

Zvláštní pozornost bychom chtěli věnovat pilotnímu setu vánočního sirupu s vánočním mýdlem. To je přesně taková kompozice, kterou když necháte rozvonět a zapůsobit, tak vás vlna představivosti dokáže přenést až kamsi hluboko do minulosti, do doby, kdy bylo méně drahých dárků a snad i více lásky. Můžete si zhmotnit své dětské pocity v době netrpělivého čekání na Ježíška, možná si vybavíte i zajímavé události, příhody a hlavně kopu bezstarostné radosti. Vánoční sirup se ideálně rozvine v šálku horkého čaje, vynikající je i s kapkou rumu navíc. A vánoční mýdlo nabídne své služby nejen při pravidelné hygieně (jeho základ tvoří olivový olej, takže je extrémně šetrné k pokožce a zahřívající skořice umí hezky prokrvit nejen končetiny), ale v rozbaleném stavu hezky svátečně provoní celou místnost. 

Set_sir_soap_1

Letošní Vánoce budou opravdu jiné a nám bude činit nesmírné potěšení se jich s našimi produkty účastnit. Objednávat lze plnými doušky, skladem je zatím všechno, ovšem zásoby jsou tentokrát limitované a je třeba reagovat svižně.

 


Samozřejmě budeme rádi, že nám zachováte důvěru i nadále, když se s námi podělíte o zkušenosti a třeba nám dáte like a nebo začnete sledovat náš kanál na IG

Spoustu neopakovatelných zážitků nejen s našimi mýdlovými vánočními sety Vám přeje celá kreativně nadšená banda z Rodinné manufaktury v Havířově! 

facebook          tel:+420 777 071 082, na Vaše e-maily rovněž reagujeme promptně

 

 

 

Zpět do obchodu