Vyzkoušejte produkt z řady ❤️ SheCosmetics a dáme vám 🚚 dopravu ZDARMA na celou objednávku 👍

Napijme se bez obav.

Odborníci na výživu tvrdí, že když se dostaví první pocit žízně, už naše tělo strádá deficitem okolo jednoho litru vody. Proto se vyplatí - a nejen v létě - hlídat si příjem plnohodnotných tekutin. Mimo jiné tím lze zvýšit pravděpodobnost, že se mnohé zdravotní problémy, vznikající v důsledku byť i mírné dehydratace, nemusí vůbec objevit.

Sázka na pestrost

Obyčejná kohoutková voda je často základ. Z ní si vaříme čaj, kávu, polévky a chystáme jiné kuchyňské dobroty. Nutno dodat, že kvalita české kohoutkové vody bývá srovnatelná s kvalitou balených stolních vod z obchodu. Dnešní člověk je ale docela vybíravý. Takzvaná „obyčejná voda“ mu povětšinou připadá fádní a bez chuti. Chce každý doušek ochutnat, chce cítit jeho povznášející vůni, chce potěšit i oko nějakou příjemnou barvu. A zároveň podvědomě ví, že to, co pije, by mělo být naprosto bezpečné. Jak ale udělat, aby se všechny vjemy a potřeby navzájem podporovaly, aby byly v souladu? Co třeba zasnoubit běžnou vodu s Naturprodukt sirupy? To se jeví jako elegantní řešení. Nabízí průnik potřeby tekutin s potěšením smyslů. Je důvod se domnívat, že by tím byly nadšeny i naše prababičky. Ty na dnešní poměry šetrně a s patřičným fortelem dokázaly zpracovat sezónní ovoce i bylinky ze zahrádky. Naturprodukt sirupy, které jsou vyráběny tradičním manufakturním způsobem, na dovednosti našich prababiček volně navazují, berou si z nich příklad a za pomocí moderních technologií navíc mohou být vyráběny i ve větším množství, než pro jednu rodinu na zimu.

Správná vláha se sirupy z Prostřední Suché

Čekali byste, že na Karvinsku, v kraji hornickém, tam, kde ještě nedávno znali jen umouněné rekordy na šachtě, saze a popílek ve vzduchu, se budou jednou vyrábět sirupy mimořádné kvality s vysokou užitnou hodnotou? Místní se práce nikdy nebáli, proto když došlo k útlumu těžby, tak své úsilí překlopili na sklizeň, uhelnou černotu vyměnili za úzkostlivě sterilní prostředí a pach z koksoven nahradili opojnou vůní bylinek, ovoce a koření. V obci Prostřední Suchá tak v roce 2018 vznikl zcela nový potravinářský provoz pod křídly rodinné společnosti Naturprodukt CZ. Za těch několik málo let si zdejší sirupy právem získaly mnoho spokojených uživatelů jak z České, tak i ze Slovenské republiky.

Kolik toho mám vypít?

Obecná doporučení ohledně příjmů tekutin mohou být zavádějící, každý člověk je nastaven individuálně, má různé potřeby i podle prostředí, ve kterém se pohybuje a práce, kterou vykonává. Nicméně denní příjem 1,5 - 2 l vody je pro běžného dospělého přijatelnou průměrnou normou. Pokud je tzv. pitný režim zpestřen dobrým sirupem, nic proti tomu, přijatou sacharózu je pak nutno zahrnout do denního kalorického příjmu. S Naturprodukt sirupy spotřebitel navíc získává jistotu, že při výrobě byly použity prvotřídní suroviny a že výrobní postupy umožnily zachovat mnohé z benefitů původního ovoce a bylin. Obsah každé jednotlivé lahve je vyroben s nebývalou péčí, ze všeho doslova čiší láska k řemeslu. Chuť, barva a vůně jsou mnohem jemnější a vyváženější a citlivý konzument je ocení. V tu chvíli i obyčejná voda z kohoutku plní svůj účel a vymazlený sirup z Naturprodukt rodinné manufaktury se stává tou pověstnou třešničkou na dortu, jež povýšila „pití“ na obřad, který si ani v budoucnu rozhodně nechcete nechat ujít. Takhle limonády z Naturprodukt sirupů chystají v restauraci Pasta&Café Romana:

Naturprodukt sirupy se silným příběhem

Samotný příběh Naturprodukt sirupů z rodinné manufaktury je v Prostřední Suché je sám o sobě zajímavý. Zdejší sirupy původně vznikaly pouze pro potřebu klientů blízké stylové restaurace Pasta&Café Romana, ovšem rychle si získaly dobrou pověst. Zákaznický „tlak“ si později přímo vyžádal výrobu i pro širší veřejnost. Dnes už nikdo neuvěří, že první sirupy se vařily v provizorních prostorách provozovny v Orlové a o celou výrobu se od A do Z staral jeden člověk. Ale nějak se začít muselo a jen silná vize, která nabývala na konturách společně s tím, jak rostl zákaznický zájem, dala podnikání nový směr. Proto také v Prostřední Suché vyrostl moderní potravinářský závod se zachováním všech přísných kritérií a standardů, aby produkce mohla uspokojit zástupy spokojených klientů s odpovědným přístupem k hašení žízně. Chcete důkaz, že to v Prostřední Suché dělají výjimečně dobře? Jeden za všechny je tady. Limitovaná edice sirupu Pomerančového s kardamomem byla ve spolupráci se společností Lázně Darkov vybrána jako důstojný reprezentant republiky na  výstavu EXPO 2020 v Dubaji.

Je libo sirup ovocný nebo bylinkový?

Filozofie Naturprodukt sirupů je od počátku stejná - potřeba vyrábět vynikající nápoj ze skutečně celého ovoce nebo bylin. Žádné předpřipravené extrakty, které se jen správně naředí, nalahvují, opatří etiketou a hurá do světa. Karamel je z cukru míchán ručně, byliny se koupou přesně ten správný čas v macerační nádobě, zralé ovoce pouští šťávu pod ideálním tlakem... Vysoký podíl lidské práce, přímý dohled nad každou fází výroby vč. kontinuální kontroly kvality jsou dalšími dílky skládanky, které dodávají Naurprodukt sirupům odpovídající přidanou hodnotu.

Kde jsou Naturprodukt sirupy k zakoupení?

To je docela zásadní otázka, protože počet obchodních míst po celé republice neustále roste. Výrobce připravil přehlednou on-line mapku lékáren, ve kterých lze Naturprodukt sirupy pořídit. Stačí se podívat ZDE a najít si nejbližší prodejnu. Nebo samozřejmě na pár kliknutí objednat adekvátní množství z pohodlí domova v jakoukoli denní nebo noční hodinu rovnou na e-shopu výrobce ZDE. Občas se tam vyskytne i nějaká zajímavá akce, např. 6 + 2 sirupy ZDARMA, což činí celou nabídku ještě atraktivnější. Připijme si Naturprodukt sirupy na zdraví a popřejme si k tomu i dobrou chuť.

-RS-

 

Zpět do obchodu