Vyzkoušejte produkt z řady ❤️ SheCosmetics a dáme vám 🚚 dopravu ZDARMA na celou objednávku 👍

Expertní kolagen - To je náš NCE kolagen

ANTI-AGING MANAGEMENT

Životem ke kráse, krásou k životu a životní krásou ke šťastnému bytí. Tak nějak by mohl znít základní axiom naší filozofie. Je o vyzařování prosté radosti ze sebe. A to stačí. Stačí? Opravdu stačí?

Být šťastnou /šťastným/ jenom tím, že jsem, to často bývá setsakramentský oříšek. Nemají s ním problém snad jen chroničtí bezbřezí optimisté, které ovšem ne každý je vedle sebe delší dobu snese. A s přibývajícími lety to málokdy spěje k lepšímu... Když už jsme u těch přibývajících let - co takhle jejich vliv podstatně zpomalit nebo aspoň na chvíli zastavit? Představa je to lákavá, o tom žádná. Ale najít skutečně fungující recept na času vzdor je spíš úkolem pro alchymisty na dvoře Rudolfa II. My dnes víme, že k tomuto cíli se můžeme víceméně pouze úspěšně blížit a že cesty jsou různé. Jednou z nich je stimulace vzpruhy vnitřních struktur těla pomocí hydrolyzovaných kolagenních peptidů. 

Pro každou dívku, paní, ženu - plná bedna kolagenu!

Nutno předeslat, že v nadpisu zmíněný ANTI AGING MANAGEMENT je zde myšlen jako systém. Jako ucelený komplex běžných činností, zvyků a cílených technik, vedoucích k věkuprostému životu. Například slavné "welness" je také jen jedním z dílků skládačky, byť důležitým. Dalším dílem skládačky je strava, kterou si každý z nás dopřává. NCE kolagen nenahrazuje pestrou stravu, jedná se o doplněk stravy. Sáček rozpustíme ve vlažné vodě a pak už si dopřáváme lahodné doušky s malinovou příchutí, ve kterých je nejen 5000 mg hydrolyzovaného kolagenu z mořské fauny, ale také denní dávka vitamínu C a E, kyselina hyaluronová a navíc bylinné extrakty (přesné složení ZDE).

Celou kompozici jsme si navrhli sami a samozřejmě také vyzkoušeli. Možná vás také bude zajímat, co jsme při našich zkouškách subjektivně pociťovali. Zpevnění vlasů a nehtů. Obecně se zlepšila jejich kvalita. Po třech týdnech. Po měsíci a půl nastalo viditelné zpevnění pleti. Nejen při ranním pohledu do zrcadla, ale také v celkový dojem byl, že je to zevnitř něčím pružným vycpané. A nenápadnou plíživou formou se skutečně dostavil onen kýžený a celkově zdánlivě bezdůvodný dobrý pocit ze sebe sama. Navzdory všudypřítomným opatřením, jdoucím celému snažení  v oficiální protifázi. A to je asi ze všeho nejdůležitější. Zachovat si obyčejnou lidskou radost. Růžová bedna NCE se ukázala být dobrým pomocníkem i na psychickou vzpruhu. A jak NCE Beauty používáme? Většina z nás si k obligátní ranní kávě udělá ještě sklenici kolagenu. Taková nenáročná klasika. Pak jsou jedinci, kteří si svou porcí Beauty kolagenu obohatí obyčejný bílý jogurt, čímž vzniká jogurt vpravdě neobyčejný. Nebo se přidá do misky s vločkami nebo jinými obilovinami, které chutnají také skvěle.  

Život zdá se být na houby, když jednoho bolí klouby

Pooooooooooooomaaaaaaalu... Tak nějak probíhá výměna živin v kloubní chrupavce. Jenže současná doba je instantní, protože některé technologie nám to zkrátka umožňují. Proto chceme všechno hned a včera bylo pozdě. Jak tyhle dvě skutečnosti sloučit? Přírodu a technologie? Je to poměrně ořech, který kdyby někdo rozlouskl, tak je určitě adeptem na Nobelovu cenu. Zkušenosti nás naučily, že ačkoli mají někdy technologie navrch, příroda nakonec převáží. A tak je to i s našimi klouby. Když začínáme pociťovat, že je máme, je nutno se obrnit trpělivostí a spěchat pomalu.

Pro nás, jako příležitostné a hobby sportovce bez vrcholových ambicí, je to jasné. O klouby se musíme začít starat, dokud nebolí. Protože jakmile se opotřebí chrupavka nebo se rozvine zánět, těžko bycha honit. Aby nám celý pohybový aparát dlouho a spolehlivě sloužil, je nutno mu dopřát přiměřenou zátěž a přiměřený odpočinek a tak cyklicky furt dokola. Jedno bez druhého je kontraproduktivní. Jak známo regenerace probíhá během doby odpočinku a tehdy se dějí neviditelné metabolické pochody obnovy tkání. To je ta krásná schopnost, kterou zatím nemá žádný stroj. 

Ono kloubní pooooooooooooomaaaaaaalu je možno přece jen trochu uspíšit, ale jen do jisté míry. Hydrolyzovaný kolagen zde hraje důležitou roli, protože stimuluje chondrocyty (buňky chrupavčité tkáně) k produkci vlastního kolagenu. Když k tomu přidáme ověřený a správně uchopený účinek bylin, které jednak brzdí rozvoj zánětu v kloubu a zároveň mají další pozitivní vliv na metabolismus kloubu, tak je hned důvod k radosti. Lze elegantně podpořit regeneraci kloubu ve fázi odpočinku a připravit na další zátěž. Expertní kolagen Mobility s náloží 10.000 mg hydrolyzovaného kolagenu a bylinnými extrakty v jednom sáčku je v tomto směru funkční potravinou (přesné složení ZDE).

Takový Kozinec blanitý (astragalus), ceněná bylina (viz obrázek níže), tvořící základ tradiční čínské medicíny, v našem expertním kolagenu nesmí chybět. Jeho prospěšný vliv na klouby byl popsán a ověřen už před mnoha staletími a právem náleží do našeho ANTI AGING MANAGEMENTU. Protože život opravdu zdá se být na houby, když jednoho bolí klouby...

Astragalus (Huáng Qí): Benefits, Side Effects and Dosage

Modrá kolagenní bedna je opravdu jenom jedna. A je určena pro každého, kdo to s aktivním životem myslí vážně až do pozdního věku. Naše osobní zkušenosti jsou s MOBILITY kolagenem ve srovnání s BEAUTY méně košaté. V prvé řadě jsme ve výrobě z 90 % ženy, chceme být krásné a dáváme přednost variantě BEAUTY. Ale v druhém plánu nic neponecháváme náhodě. Naše drahé polovičky od nás prostě dostanou modrou nadílku a fertig. Už je vidíme, jak každý den bez brblání a dalších řečí popíjejí svou denní dávku. Co víc si můžeme přát? Rozhodně doporučujeme tento jednoduchý postup všem kolegyním :-)

Richard Sklář

Zpět do obchodu