Příběh sirupů Naturprodukt

Dlouhá cesta musela uběhnout, abychom vám mohli představit skvost, za který naše sirupy považujeme. Myšlenka projektu výroby sirupů vznikla v návaznosti na dědictví, která nám zanechali naši předci. Co je tím dědictvím? Sady, louky, zahrady, na nichž celé generace hospodařily bez používání chemie, v neposlední řadě pak receptury.

S výrobou jsme v provizorních podmínkách započali v loňském roce. Datum 1. 6. 2018 se pro nás stalo zlomovým – výrobu jsme přesunuli do nových prostor a stali se výrobcem potravin.

V souladu s naším přesvědčením nabízet kvalitativně vždy to nejlepší jsme staré rodinné receptury, podle nichž jsou sirupy Naturprodukt vyráběny, propojili s vědeckými poznatky moderní vědy a akademickou půdou. Ruku v ruce s tím jde používání prvotřídních surovin při samotné výrobě, na což taktéž klademe mimořádný důraz.

Stěžejní složku sirupů tvoří bylinky. Druhy bylinek pro výrobu jsme vybírali pečlivě, a to s ohledem na jejich pozitivní účinky, efekty a dopady na lidský organismus. Je prokázáno, že mnohé byliny a koření obsahují zdraví podporující sloučeniny, nezřídka vykazují sekundární rostlinné látky v lidském těle vysoce specifické účinky.

Na trh jsme vstoupili se sedmi bylinnými sirupy: bazalkovým, levandulovým, mátovým, meduňkovým, šalvějovým, tymiánovým a fresh. Těmito druhy však rozhodně nekončíme. Právě naopak, to je jen začátek. Dále budeme pilně pracovat na rozšiřování této řady.

V čem jsou tedy sirupy Naturprodukt výjimečné?
Nepřidáváme do nich žádná aromata, chemické konzervanty, barviva, ochucovadla, posilovače chuti a vůně, ani sladidla. Vše potřebné dodá poctivá dávka bylinek. Jedineční, a od všech ostatních odlišní, jsme také tím, že ke konzervaci používáme přírodní silice.

Sirupy Naturprodukt lze použít do čaje, limonády, kávy, jogurtu a dalších pochutin, čímž se získá jednoduše a rychle horká nebo studená specialita běžného života. Navíc přirozeným způsobem uděláme to nejlepší pro své zdraví.

Po celou naši existenci se zaměřujeme na distribuci přírodních produktů a sirupy Naturprodukt do tohoto konceptu jednoznačně zapadají.

Zakládáme si na tom, že celý proces výroby probíhá jako manufaktura = tedy kompletní ruční práce našich zaměstnanců, kteří s láskou a nadšením

předávají do našich sirupů i kus své duše, protože věří v tradice, sílu a účinky přírody.

Od myšlenky po její zhmotnění to trvalo více než 25 let, ale jsme pyšní na výsledek. Je to příběh čisté přírody, lásky k přírodě, předávání hodnot z generace na generaci a naše přesvědčení a navázání na tyto hodnoty. Mnoho vědomostí, lásky a myšlenek se muselo spojit, aby právě tento přírodní produkt mohl přijít na váš stůl. Věříme, že i vás naše sirupy osloví a oceníte nejen jejich výbornou chuť, ale také jejich blahodárné účinky na váš organismus.