Pomocník v boji proti opruzeninám

Podrážděná a zarudlá pokožka v oblasti plenek nepříjemně trápí snad každé miminko. Téměř u všech dětí, které nosí pleny, se někdy opruzený zadeček objeví. Opruzeniny se totiž vyskytují běžně a bez ohledu na to, jak pečlivě se staráte o plenkovou oblast svého dítěte. Hlavní příčinou je příliš dlouho neměněná, mokrá nebo špinavá plenka. Dlouhodobá vlhkost, tření a čpavkové látky uvolněné z moči mohou dráždit pokožku vašeho dítěte.

Značka Bübchen již dlouhé roky pracuje na tom, aby vám usnadnila péči o děti, a to bez zbytečných kompromisů v podobě konzervačních látek, které by mohly vyvolat ještě silnější vyrážku nebo alergickou reakci.

Bübchen Ochranný sprej na opruzeniny je novinkou na našem trhu. Nenajdete v něm žádné konzervační látky, barviva nebo parfém. Přesto velmi příjemně a nevtíravě voní a o zarudlou pokožku miminek pečuje intenzivně, ale zároveň jemně. Jeho hlavní složkou je totiž měsíček lékařský = bylinka, která je již dlouho známá díky svým schopnostem zklidnit podrážděnou a citlivou pokožku.
Společně s panthenolem poskytuje pokožce dětí dokonalou péči. Velkou výhodou tohoto přípravku je, že je dodáván ve spreji, což velmi usnadní hygienickou manipulaci a eliminuje kontaminaci výrobku nečistotami. Jeho nanášení je velmi snadné a rychlé.


Pamatujte, že zejména správně zvolená péče o problematickou pokožku plenkové oblasti, časté měnění plenek a doba, kdy pokožka bez plenky „volně dýchá“, vám usnadní péči o jemný zadeček vašeho děťátka.