AGU Baby – jak to začalo

S manželem už dlouho sníme o dítěti. A konečně máme pozitivní výsledek – jsem těhotná! Zdálo se nám, že na planetě nikdo není šťastnější než my! Každý den jsme mluvili o našem miminku. Představovali jsme si prstíčky, ručičky a nožičky. Moc se těšíme, jak se o něj postaráme a pokusíme se mu dát to nejlepší.

Bylo to kouzelných devět měsíců! Nakonec přišel čas, kdy se naše dítě narodilo, a bylo to jako zázrak! Ještě včera mě tlačilo do žaludku a dnes pláče, škube nohama a potřebuje mé teplo a péči. A co je nejdůležitější – byli jsme si jisti, že jsme připraveni na cokoli. Ale skutečnost byla trochu jiná… dítě potřebovalo neustálou péči, museli jsme kontrolovat teplotu vody ve vaně, pomáhat mu usnout, sledovat výživový plán, a tudíž ohřívat výživu na požadovanou teplotu, neustále vařit čerstvé jídlo… Nemluvě o těch dlouhých dnech, kdy bylo dítě nemocné!

V takových chvílích jsem potřebovala pomoc od skutečného odborníka. S manželem jsme hledali způsoby, jak tyto procesy učinit pohodlnějšími jak pro dítě, tak pro nás. Strávili jsme spoustu času hledáním správných přístrojů a pomůcek: potíž spočívala v tom, že ani jedna společnost nám nemohla nabídnout celou řadu potřebných zařízení pohromadě. Pokaždé jsme museli začít hledat od začátku, studovat historii společnosti, její sortiment, zpětnou vazbu uživatelů. Strávili jsme spoustu času na internetu a zjistili jsme, že nejen my, ale i ostatní rodiny mají takový problém. Můj manžel, který pracuje se zdravotnickým zařízením, se inspiroval myšlenkou vytvoření kompletní řady potřebných zařízení pro novorozence založené na nejnovějším vývoji.

Tak vznikla řada zařízení pro novorozence – AGU (Advanced Growing Up). Nyní mohou děti dostat nejlepší péči, jejich matky mají klid a důvěru ve svou sílu, ale co je nejdůležitější, mají čas věnovat se svému dítěti i sobě.