Vyzkoušejte produkt z řady ❤️ SheCosmetics a dáme vám 🚚 dopravu ZDARMA na celou objednávku 👍

O nás

 

Návrh bez názvu (2)_small
Spolehlivý partner Vašeho zdraví od roku 1991

Jsme tradiční distribuční a výrobní společností. Náš sortiment je určen zejména pro lékárny – volně prodejná léčiva, doplňky stravy, kosmetika, kosmetické a zdravotnické pomůcky, potraviny a rovněž prostředky na ochranu dýchacích cest a testovací sady. Disponujeme širokým portfoliem sortimentu, zahrnujícím produkty od prověřených zahraničních výrobců z Německa, Francie, Itálie, Španělska a také tuzemskou produkci té nejvyšší možné kvality. Na trh zavádíme především inovativní produkty, z nichž mnohé jsou výsledkem našeho výzkumu a vývoje, podpořené spoluprací s UP Palackého v Olomouci a význačnými technologickými firmami. Na trhu v České republice působíme od roku 1991, na Slovensku pak od roku 1993.

Historie společnosti

V roce 1991 jsme stáli na počátku distribuce produktů určených pro lékárenský. Základ distribuce tvořily doplňky stravy a léčiv, dodávané předními německými farmaceutickými společnostmi.
V roce 1993 vznikla firma Naturprodukt CZ, spol. s r.o. se sídlem v Šestajovicích a distribuční model se rozrostl o síť regionálních obchodních zástupců.
Od roku 1993 jsme zahájili obchodní činnost ve Slovenské republice otevřením pobočky Naturproduktu v Ivance pri Dunaji.

Od počátku jsme se soustředili na dovoz žádaného lékárenského zboží, především z Německa.
Součástí našeho portfolia jsou značky jako Dr.Scheffler (vitamíny a minerály ADDITIVA, kosmetika RUGARD), AC Haase (špičková dětská kosmetika BÜBCHEN), Sanotact (bonbony s hroznovým cukrem a vitaminem C pod značkou INTACT), Dr. Munzinger (ovocné řezy), později NIPPES-SOLINGEN (ultimátní nástroje a pomůcky pro manikúru a pedikúru z proslulé solingenské oceli) a mnohé další.

V roce 1997 jsme vybudovali silné zázemí společnosti, týkající se distribučních skladů a kanceláří v Havířově. Zde nyní sídlí naše marketingové oddělení a zde také, v centrálním skladu, alokujeme naše zboží.

Od poloviny devadesátých let vydáváme společenský čtvrtletník LÉKÁRNA a pro síť partnerských lékáren vydáváme pravidelný inzertní list AKČNÍ LÉKÁRNA.
Pro majitele i provozovatele lékáren pořádáme pravidelné odborné semináře na území celé ČR a také jsme účastníky mnoha farmaceutických i lékařských konferencí.
Navázali jsme také dlouholetou spolupráci s Univerzitou Palackého v Olomouci, VŠ chemicko-technologickou v Praze a dalšími technologickými společnostmi zabývajícími se výzkumem a vývojem v oblasti lékových forem.

 

Od roku 2004 pracujeme na výzkumu a vývoji vlastních produktových řad pod značkou Naturprodukt. Mezi ně patří dentální řada GLUCADENT, legendární Švédská bylinná řada, řady s mikronizovanými výtažky z Ostropestřce mariánského SILYMARIN, ZIBESIL a inovativní hořčíková řada IQ MAG. Mazi další pak patří Naturprodukt řada pro dýchací cesty, řada na podporu kloubního aparátu NATURQUELLE, řada expertních kolagenových produktů NCE (Natur Collagen Expert).

V roce 2018 jsme rozšířili náš sortiment zahájením potravinářského provozu, výrobou Naturprodukt sirupů. Ty zpracováváme z celého ovoce a bylin a dodáváme na trh po celé České republice.

Filozofie společnosti

Od počátku se řídíme pravidlem „vše pro zákazníka a jeho spokojenost“. Této jednoduché filozofii jsme podřídili kritéria kvality, hygieny, logistiky a všeobecně lidského přístupu v řešení všech situací v dodavatelsko-odběratelském řetězci. Své závazky plníme vždy v řádných termínech a totéž ctíme také u našich odběratelů.

V odkazu našich předků je také hluboce zakořeněn vztah k půdě, rostlinám, zvířatům a přírodě obecně. Z toho důvodu také pečujeme o naše sady, zahrady, pole a louky tak, aby mohly být trvale čistým zdrojem surovin pro naše provozy.

Potravinářská výroba pod značkou Naturprodukt CZ

Říká se, že vše souvisí se vším. Roku 2017 nás hojná úroda našich zahrad tak trochu přinutila splnit si sen. Toužili jsme totiž vyrábět produkty,
kde je celý výrobní celý proces od počátku do konce pod vlastní přísnou kontrolou.  A právě tehdy se začal psát příběh naší rodinné manufaktury.

 

 

Zpočátku jsme jen zkušebně, v malých prostorách, začali vyrábět sirupy z bylin pouze pro vlastní potřebu, později také jako základní surovinu pro přípravu čajů a limonád blízké restaurace. Zájem zákazníků restaurace, kteří si chtěli tento domácí sirup koupit, nás přiměl vlastní malou výrobu rozšířit. A přesně tak, jak jsme si od počátku představovali, v duchu bedlivého dohledu, ruční práce, co nejvyšší kvality a manufakturního zpracování.

Na počátku jara roku 2018 jsme tak otevřeli potravinářský podnik, kde stále zachováváme manufakturní výrobní postupy a přísná hygienická pravidla. Jen „nádobí“ se podstatně zvětšilo. Původní receptury našich prababiček jsme přizpůsobili současným technologiím tak, aby jedinečnost našich sirupů zůstala zachována.

mceclip0-4

Současná nabídka sirupů naší výroby čítá jak sérii bylinných, tak také ovocných sirupů. Za těch pár sezón už tak trochu tušíme, co našim zákazníkům nejvíce chutná a který sirup si oblíbili v létě a který naopak v chladných podzimních a zimních měsících.

Sirupy sice tvoří základ naší manufakturní výroby, umíme ale také arašídové pomazánky, pečené kečupy anebo třeba delikátní chilli dipy, které výrazně povzbudí apetit. Suroviny získáváme buď z našich vlastních zahrad a sadů nebo je nakupujeme od prověřených dodavatelů.

Děkujeme za přízeň a těšíme se na spolupráci.

Naturprodukt CZ
spolehlivý partner Vašeho zdraví od roku 1991
Návrh bez názvu (2)

 

Zpět do obchodu